Новости образования

Валютний курс і зовнішня торгівля: теоретичні й емпіричні аспекти взаємозв'язку

23.12.2010 14:17 · Фінанси
Глобальна фінансова криза, яка охопила світ, створила значні труднощі для економічного розвитку більшості країн світу, спровокувавши різкий перелив капіталів із одних ринків на інші, обвальне падіння вартості цінних паперів і валютних курсів. Ці процеси продовжують загострюватись, оскільки в умовах глобалізації будь-які явища локального характеру, швидко поширюючись, дедалі більше впливають на економічний стан країн і регіонів, які безпосередньо не втягнені у кризу.

Напрями поглиблення бюджетної реформи в Україні

23.12.2010 13:39 · Фінанси
Незважаючи на проведення бюджетної реформи, багато проблем функціонування бюджетної системи залишаються нерозв'язаними. Невипадково в публікаціях сучасних фінансистів не раз порушувалося питання про продовження бюджетної реформи.

Місце іноземних інвестицій в системі міжнародних економічних відносин та їх сутність

22.12.2010 18:38 · Інвестиції
Категорія “інвестиції” у повному своєму значенні у вітчизняній економічній літературі з’явилася з початком ринкового реформування економіки України. Вперше поняття “інвестиції” почало зустрічатись у вітчизняній економічній літературі, коли підмінялось поняттям “капітальні вкладення”. Інвестиції розглядались як вкладення у відтворення основних фондів (будівлі, устаткування, транспортні засоби

Обзор мобильных телефонов

18.12.2010 15:12 · Образование
Nokia C5, по версии Krusell, пока обгоняет функциональный смартфон Nokia N8. Мобильный аппарат Nokia 2730 Classic, молниеносно прорвавшийся на пятую позицию списка популярности в октябре, также стремительно оттуда и вылетел.

MEBELBY.KIEV.UA

16.12.2010 01:15 · Образование
Передняя является лицом жилища. Первое, что предстает взору человека заходя в помещение это холл. Приемная встречает и провожает владельцев и посетителей жилья.

Мебель в Одессе

15.12.2010 13:54 · Образование
Современного человека в жизни окружает большое количество вещей, которые формируют его стиль. Это предметы одежды, аксессуары , предметы быта, другие вещи, которые делают его среду обитания комфортной . Мебель является важной частью быта человека, именно она вносит комфорт и гармонию в его жизненное пространство. Помимо декоративной функции, мебель также выполняет практическую (с её помощью мы держим в порядке наши вещи, спим, работаем, принимаем пищу). Хорошая мебель, как и автомобиль составляет стиль её владельца.

Ринок авто в 2010 році

11.12.2010 18:09 · Образование
Керуючись необхідністю створювати максимум якісної та надійної продукції з найменшими витратами , Кіітіро розробив персональну систему виробництва, що базується на принципі "точно в термін", що дозволяє скоротити обсяг виробництва і максимально ефективно виготовляти замовлену кількість товару з найменшими можливими витратами . Цей підхід став вирішальним у розвитку компанії, а cистема менеджменту та персональний ріст і розвиток зміцнюють компанію на ринку кожного року.